Prevencinis renginys „POPIETĖ KITAIP“

Trečiadienį, kovo 18 dieną, Sasnavos pagrindinės mokyklos sporto salę sudrebino netradicinis prevencinis renginys netradiciniu pavadinimu „Popietė kitaip“. Renginyje dalyvavę pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo visose žaidybinėse situacijose ir noriai rungėsi norėdami ne tik teisingai atlikti užduotis, bet ir nugalėti.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė užduotis „Prieš tabaką“, kurios metu vaikai į šiukšlių dėžę turėjo įmesti kuo daugiau „cigarečių“ su ant jų užrašytomis rūkymo pasekmėmis. Įdomi ir spalvinga buvo šiukšlių rūšiavimo užduotis: mokinukai turėjo kuo sparčiau ir kuo tiksliau į tam tikrus spalvotus konteinerius išrūšiuoti įvairias šiukšles. Mitybos piramidės sudėliojimas pasirodė ne taip lengvai įveikiama užduotis. Čia vaikai klydo, taisėsi, diskutavo, bet galų gale rezultatai buvo puikūs. Viso renginio metu netrūko linksmybių, gero ūpo ir puikios nuotaikos.

Nuoširdžiai dėkoju visiems noriai įsijungusiems į netradicinę „Popietę kitaip“, o ypač mokyklos visuomenės sveikatos specialistei Astai, praturtinusiai šį renginį gera nuotaika, šauniomis, informatyviomis priemonėmis bei padėkomis.

Socialinė pedagogė Indrė Petruškevičienė

FOTO
FOTO2
FOTO3
FOTO4
FOTO5
FOTO6
1/6 
start stop bwd fwd