„Savaitė be patyčių“ Sasnavos pagrindinėje mokykloje

Kovo 23-27 d. mokykloje vyko akcija „Savaitė be patyčių“, kurios metu buvo siekiama atkreipti dėmesį į patyčių problemą, skatinti tarp vaikų toleranciją, draugiškumą.

Kaip ir kiekvienais metais, buvo organizuojama įvairi prevencinė veikla. Pradinių klasių mokiniai ant savo rankučių piešė „draugystės veidukus“, pūtė „draugiškus“ balionus, kuriais papuošė mokyklos kieme augantį medį. Su vyresniais mokiniais diskutavome apie patyčias, žiūrėjome filmus, pamokančias situacijas.

Šių metų „Savaitės be patyčių“ organizatorių pasiūlymas buvo sukurti kuo įspūdingesnį plakatą, kuriame atsispindėtų draugystės tema. Mūsų mokyklos bendruomenė, pasinaudodama šiuo pasiūlymu, kūrė plakatus, kuriais papuošėme mokyklos fojė sienas. Visą savaitę mokykloje veikė „paštas“, kuriame buvo galima palikti draugui palinkėjimą, sveikinimą. „Savaitės be patyčių“ kulminacija buvo „gyva“ mokinių šypsenėlė.

Džiaugiamės, kad sulaukėme didelio mokinių dėmesio, kad vaikai aktyviai pasisakė prieš patyčias mokykloje, skatino gerbti vieni kitus ir draugiškai bendrauti. Dėkojame visiems, geranoriškai prisijungusiems prie akcijos.

Soc. pedagogė Indrė Petruškevičienė

Indres
Indres1
Indres2
Indres3
Indres4
Indres6
Indres7
Indres8
Indres9
1/9 
start stop bwd fwd