Fotografijų konkurso ,,Pabudome ir kelkimės” nugalėtojai

Mūsų mokykloje vyko fotografijų konkursas ,,Pabudome ir kelkimės", skirtas Pasaulinei žemės dienai paminėti. 5-10 klasių mokiniai fotografijose fiksavo pirmuosius pavasario pumpurus, žiedus ir gyvūnus.

Dėkojame visiems šio konkurso dalyviams už skvarbų žvilgsnį, pastabumą bei kūrybiškumą. Iš daugybės pateiktų fotografijų komisija, suskirsčiusi jas į tris skyrius - ,,Pirmieji pumpurai” , ,,Pavasario žiedai” ir ,,Gyvūnai”, - atrinko pačias meniškiausias ir spalvingiausias.

Pačius gražiausius pirmuosius pumpurus užfiksavo septintokės Vaida, Rasa ir Agnė. Nuostabiausi pavasario žiedai pražydo septintokės Agnės, šeštokių Ievos ir Tomos bei septintokų Rasos, Vaidos ir Dominyko fotografijose. Komisiją sužavėjo gyvūnai, užfiksuoti septintokės Agnės, šeštokės Tomos ir septintokės Rasos fotografijose.

Sveikiname visus konkurso ,,Pabudome ir kelkimės” nugalėtojus ir kviečiame bendruomenės narius pasigrožėti jose sustabdytomis akimirkomis.

Dailės bei technologijų mokytoja Daiva Truncienė

01_Vaida_Abramavicute