Apie mus rašo:

Sasnavos vaikų teatras pripažintas vienu iš stipriausių šalyje

                 Sasnavos pagrindinės mokyklos laisvalaikio salės pasakos teatras ,,Jaunuolynas‘‘ mūsų regione puikiai žinomas ir mėgstamas vaikų bei suaugusių. Teatrui vadovaujančios ir nuostabius kostiumus personažams bei scenografiją kuriančios Birutės Labutytės (ji pati ir režisuoja) spektakliai nukelia į tikrą pasakų šalį.

                 Galime pasidžiaugti, kad šis mėgėjiškas teatras sulaukė labai gero įvertinimo ir šalyje. Prieš tai įveikęs regioninę apžiūrą Seinuose, Sasnavos pasakos teatras pateko tarp aštuonių geriausių šalies vaikų teatrų ir buvo pakviestas dalyvauti Plungėje vykusioje baigiamojoje vaikų ir jaunimo teatrų šventėje ,,Šimtakojis‘‘. Į šias šventes patenka tik patys geriausi, tad pelniusieji teisę dalyvauti jau savaime tampa laureatais.

                 Sasnaviškiai ,,Šimtakojyje‘‘ dalyvauja ne pirmą kartą. Tai – didelė garbė, nes vaikų teatras iš nedidelio miestelio atrankose varžosi su stipriais kolektyvais iš Vilniaus, Kauno, kitų didesnių šalies miestų.

,,Šiemet pirmą kartą pamačiau balų lentelę, - pasakoja B. Labutytė. – Iš 100 galimų surinkome 91,5 balo. Manau, tai mums didžiulis įvertinimas. Baigiamosiose šventėse vietos jau neskirstomos, esame laureatai jau vien į jas patekę, tačiau pagal balus atsidūrėme penktoje vietoje ir tai mums tikrai džiugus įvykis, nes juk įvairiuose ,,Šimtakojo‘‘ turuose varžėsi daugybė kolektyvų‘‘.

                 Baigiamojoje šventėje sasnaviškiai parodė spektaklį ‚,Miško pasaka‘‘ ir sulaukė pagyrų ne vien už dekoracijas bei kostiumus, bet ir už režisūrą, gyvą, organišką vaidybą. O viena iš jaunųjų aktorių – Emilija Marčiulynaitė – buvo apdovanota už sėkmingai sukurtą vaidmenį.

                                                                     Laikraščio ,,Suvalkietis“ informacija