Laisvės gynėjų dienos minėjimas mūsų mokykloje

Sausio 13-ąją dieną pirmoji pamoka mūsų mokykloje prasidėjo neįprastai: nuskambėjęs mokyklinis skambutis pakvietė visus į fojė, kur renginių organizatorės Loretos Dambrauskienės ir 7 klasės mokinio Arno Gasiūno skaitomos eilės privertė visus susimąstyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia žodis LAISVĖ? Kuo ji kvepia? Apie šios istorinės datos reikšmingumą susirinkusiems papasakojo istorijos mokytoja Milda Bukotienė. Visų klasių mokiniai uždegė  atminimo žvakutes ir tylos minute pagerbė tuos, kurie žuvo tą tragišką 1991-ųjų Sausio 13-osios naktį. Mokyklos bendruomenę suvienijo kartu atlikta daina ,,Laisvė“.
Antrosios pamokos metu mokiniai stebėjo tiesiogiai iš Lietuvos radijo ir televizijos visai Lietuvai transliuojamą ,,Laisvės pamoką“. Skambanti muzika, žinomų atlikėjų bei skirtingų Lietuvos mokyklų mokinių tariami žodžiai, kraupūs tragiškos nakties vaizdai, rodomi ekrane, nepaliko abejingų. Mokiniai suprato, kad laisvė niekada nebūna dovana - ją reikia išsikovoti.

 Daiva Truncienė, dailės bei technologijų mokytoja

1
2
3
IMG_1647
IMG_1661
1/5 
start stop bwd fwd