Integruotas projektas „Rankšluosty įausiu Lietuvą tėvynę“

    Šių metų balandžio 1 dieną Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje vyko Marijampolės savivaldybės pagrindinių mokyklų, gimnazijų muzikos, dailės, lietuvių kalbos ir informacinių technologijų integruotas projektas „Rankšluosty įausiu Lietuvą tėvynę“. Renginio tikslas – lietuvių tautinės dvasinės savimonės, kultūros paveldo puoselėjimas nūdienos gyvenime. Projekto uždaviniai: puoselėti lietuvių liaudies muzikos tradicijas, integruoti dailę, literatūrą, muziką ir informacines technologijas, skleisti bendravimo ir bendradarbiavimo patirtį.
    Šiame integruotame  projekte dalyvavo 9 mokyklos: Marijampolės „Sūduvos“, Marijonų gimnazijos, Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, J. Totoraičio progimnazija, Rimanto Stankevičiaus, „Ryto“  ir  „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos, Marijampolės vaikų muzikos mokykla. Džiugu, kad šiame projekte dalyvavo ir mūsų mokykla, kuriai atstovavo dvi septintokės  – Snieguolė ir Gabija – ir visi aštuntos klasės mokiniai. Mūsų kolektyvas, kuriam pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja Stefanija Navickienė ir Liudvinavo laisvalaikio salės režisierė, teatro „Žalias sodas“ vadovė Vita Gvazdaitienė, atliko lietuvių liaudies dainą „O kieno žali sodai“ ir šią dainą iliustravo.
    Dėkojame Sasnavos bendruomenės tarybos pirmininkei Daivai Truncienei ir Sasnavos laisvalaikio salės renginių organizatorei Loretai Dambrauskienei, kurios projekto dalyvius – mūsų mokyklos mokinius – papuošė tautiniais rūbais.

Projekto dalyvė, 8 klasės mokinė Rasa Truncaitė

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
01/12 
start stop bwd fwd