ADVENTO POPIETĖ

     Artėjant Kalėdoms vis dažniau imame kalbėti apie kažką nekasdieniško, dvasingo. Adventas mus visus kasmet kviečia į susikaupimo, rimties, apmąstymų metą. Tai prasmingas laikas, kai svarbu sustoti, perkratyti savo sąžinę, apvalyti dvasią, prisiminti, kokie geri darbai buvo nuveikti per praėjusius metus.
     Gruodžio 6 dieną Sasnavos mokyklos bendruomenė susirinko į Advento popietę. Susirinkome pamąstyti ir iš naujo suvokti, ką mums reiškia Adventas. Džiaugėmės sulaukę svečių: iš Kalvarijos atvykęs jaunimo kolektyvas (vadovė J. Kazakevičiūtė-Giedraitienė) pradžiugino mus giesmėmis. Sasnavos parapijos klebonas Arvydas Liepa su mokiniais bei mokytojais pasidalijo savo mintimis, pamokymais, pamąstymais, koks yra ir koks iš tikrųjų turėtų būti šis laukimo metas. Mokyklos mokinės pristatė adventinio vainiko reikšmę.
     Advento laikas - tai proga parodyti meilę šalia esančiam, padrąsinti, paguosti, praturtinti greta esantįjį dėmesiu, meile, supratimu. Tai metas, kada esame kviečiami pamatyti Dievo grožį vienas kitame.

Mokyklos informacija

Adventas1
Adventas2
Adventas3
Adventas4
Adventas5
Adventas6
1/6 
start stop bwd fwd