ŠAŠKIŲ VARŽYBOS

     Lapkričio-gruodžio mėnesiais mūsų mokykloje vyko moksleivių šaškių varžybos. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais. Vyresniųjų klasių mokinių grupėje nugalėjo ir šių metų mokyklos čempionais tapo 6 klasės mokinė Evelina Čebatoriūtė ir 8 klasės mokinys Vygandas Zujevičius. Šaškių varžybų prizininkais tapo 6 klasės mokiniai Eglė Čebatoriūtė, Evelina Marčiulynaitė ir Valentinas Oželis bei 8 klasės mokinys Almantas Valiukas.
     Pradinių klasių mokinių grupėje I vietą iškovojo ketvirtokė Melisa Valaitytė ir trečiokas Gabrielius Žmūrikas, II ir III vietas užėmė ketvirtokai Dominykas Zaveckas ir Haroldas Pauža. Melisa, Gabrielius, Dominykas ir Haroldas mūsų mokyklos garbę gynė atvirose Marijampolės savivaldybės pradinių klasių moksleivių šaškių pirmenybėse, vykusiose Šaltinio pagrindinėje mokykloje, kuriose varžėsi 11 komandų iš Marijampolės, Kybartų, Šakių ir Vilkaviškio mokyklų. Iš viso dėl prizų kovojo 44 mokiniai. Geriausiai sekėsi mūsų trečiokui Gabrieliui Žmūrikui: žaisdamas prie pirmos lentos su pajėgiausiais kitų komandų žaidėjais jis užėmė VI vietą.
     Šaškių varžybų vyr. teisėjas Jonas Navickas ir Šaltinio pagrindinės mokyklos direktorius Jonas Kukukas mūsų mokyklos moksleivius apdovanojo suvenyrais.

Kūno kultūros mokytojas Benas Jankevičius

IMG_4394
IMG_4395
IMG_4396
IMG_4398
IMG_4405
IMG_4412
IMG_4415
1/7 
start stop bwd fwd