IŠVYKA Į TRAKUS

     Šių metų gegužės 16 dieną mūsų mokyklos 0-4 klasių mokiniai kartu su juos ugdančiomis mokytojomis vyko į Trakus. Trakai nuo seno garsėja kaip nuostabaus grožio gamtos kampelis, išsiskiriantis savo unikaliu gamtovaizdžiu, salos pilimi, poeto Maironio apdainuota eilėraštyje ,,Trakų pilis“, bei tvyrančia romantika ir ramybe. Keletas praleistų nepamirštamų akimirkų Trakuose išliks atmintyje ilgam!

     Nuvykę į Trakus savo nuostabią kelionę pradėjome nuo plaukiojimo garlaiviu ir lobio paieškų. Plaukiojant ežere mažiesiems iškylautojams Trakų pilis atsivėrė iš visų pusių: jie grožėjosi ne tik nuostabiu apylinkių kraštovaizdžiu, bet ir Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmais. Vėliau mokinukus pasitiko žavioji piratė, kuri visus išmokė skanduoti piratų šūkį ir papuošė piratų atributika. Daug įspūdžių mažiesiems paliko lobio ieškojimas sename prekybiniame laive „Vytinė“.
Visiems dalyviams buvo įteikti piratologijos ekspertų sertifikatai.

     Apsilankę Trakų pilyje susipažinome su Lietuvos istorija, su viduramžių gyvenimo ypatumais. Ekskursijos pabaigoje visi paragavome tikro karaimiško patiekalo – kibinų. Į Sasnavą grįžome kupini puikių įspūdžių ir geros nuotaikos!

Pradinių klasių mokytoja Edita Vabalevičienė

Klas1
Klas2
Klas3
Klas4
Klas5
Klas6
1/6 
start stop bwd fwd