Penktasis Solidarumo bėgimas

     Solidarumo bėgimas – tai jau 5-tąjį gimtadienį švenčianti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinė iniciatyva, kiekvienais metais sulaukianti vis daugiau visuomenės ir mokyklų dėmesio. Ne išimtis ir mūsų mokykla. Sasnavos pagrindinė mokykla tęsia tradiciją ir jau penktąjį kartą dalyvavo šioje kilnioje akcijoje. Šio unikalaus projekto metu, susivieniję bendrai sportinei veiklai, mokiniai padeda vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad jis skatina vaikus būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams.

     Šiais metais aktyviausi dalyviai buvo mažiausi mūsų mokyklos mokiniai – pradinukai. Mokinių pastangomis iš viso buvo surinkta trisdešimt šeši eurai dvidešimt centų. Surinktas lėšas perdavėme „Gelbėkit vaikus“ organizacijai, jos bus skirtos vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.

     Visi Solidarumo bėgimo dalyviai buvo apdovanoti Solidarumo padėkomis. Tariame nuoširdžią padėką visiems dalyvavusiems!

Socialinė pedagogė Indrė Petruškevičienė

IMG_20181003_125822
IMG_20181003_125835
IMG_20181003_125822
IMG_20181003_125835
1/2 
start stop bwd fwd