Šaškių pirmenybės

Sausio mėnesį mūsų mokykloje vyko mokinių šaškių pirmenybės. Varžybos vyko keturiose grupėse: tarpusavyje varžėsi 1 – 4 klasių  mergaitės ir berniukai bei 5 – 8 klasių mergaitės ir berniukai.

Tarp pradinių klasių mokinių nugalėtojų vardus iškovojo Urtė Čebatoriūtė ir Kajus Kriaukšlys. Prizininkais taip pat tapo Andrėja Cvirkaitė, Austėja Jurkšaitė, Gytis Grigutis ir Ugnius Tamašauskas.

Šių metų mokyklos šaškių čempionais tapo Melisa Valaitytė ir Tadas Čebatorius. Prizines vietas iškovojo Natalija Tomkutė, Viktorija Tomkutė, Rokas Grincevičius ir Haroldas Pauža.

Varžybų nugalėtojams ir prizininkams medalius įteikė mokyklos direktorė Asta Giedraitienė ir mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Milda Bukotienė.

Benas Jankevičius,
Sasnavos pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas