SUSITIKIMAS SU MOKOLŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIAIS

Spalio 10 dieną į mūsų mokyklą atvyko grupė Marijampolės sav.Mokolų pagrindinės mokyklos mokinių, kurie mums dovanų atvežė puikų spektaklį anglų kalba ir intermediją - nedidelę pjesę -  rusų kalba. Į susitikimą mokinius atlydėjo jų anglų kalbos mokytoja R.Račiuvienė ir rusų kalbos mokytoja N.Stoškutė.

Mūsų mokyklos mokiniai ypač susidomėję stebėjo spektaklį - Gvinėjos (Vakarų Afrika) pasaką ,,Išmintinga moteris“, kuri mus supažindino su afrikiečių gyvenimo būdu, papročiais. Pasibaigus spektakliui, visi mokiniai žinojo, kodėl ši afrikietė moteris yra išmintinga.

Nors trumpam pabuvoję egzotiškame krašte, netrukus mokiniai, besiklausydami rusiškai kalbančių svečių, sužinojo, koks pasaulyje žodis yra stebuklingas. Tie, kas pamiršote, priminsiu -  tai žodis  ,,prašau“. Norint, kad mus išgirstų, kad mums padėtų, turime nuolat kartoti šį stebuklingą žodį. Beje, nepamirškime ir gražiausio lietuvių kalbos žodžio ,,ačiū“. Kartokime – ir aplink pasidarys šviesiau. Tad tariame ačiū Mokolų pagrindinės mokyklos mokytojoms R.Račiuvienei ir N.Stoškutei, ačiū jų mokiniams, praskaidrinusiems mums darganotą rudens dieną.

Stefanija Navickienė,

lietuvių kalbos mokytoja