EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSAS

                      Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas rengiamas nuo 1971-ųjų. Jį rengia Pasaulinės pašto sąjungos Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija UNESCO. Lietuvoje šį konkursą organizuoja AB Lietuvos paštas kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Konkursą remia Susisiekimo bei Švietimo ir mokslo ministerijos.

                      Sausio 9 dieną paaiškėjo 43-iojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso Marijampolės savivaldybės etapo nugalėtojai. Epistolinio rašinio konkursui buvo pateikti 8 rašiniai iš 6 mūsų savivaldybės bendrojo ugdymo pagrindinių mokyklų. Šiemet mokiniai rašė laiškus, kuriuose įtaigiai pasakojo apie tai, kokią įtaką mūsų gyvenimui daro muzika.

                      Šiais metais konkurse dalyvavo net dvi mūsų mokyklos šeštokės Rasa Truncaitė ir Goda Andriušytė. Rasa komisijai pateikė laišką kurčiam žmogui, o Goda – laišką M.K.Čiurlioniui. Džiugu, jog komisija už laišką M.K.Čiurlioniui Godai skyrė III vietą. Sveikiname konkurso dalyves ir linkime joms daug kūrybinių minčių, įkvėpimo ir sėkmės!

P.S. Rasos ir Godos laiškus galite perskaityti ir jūs.

                                                                                                                                                                                                  Lietuvių kalbos mokytoja                                                                                                                                                                                                    S.Navickienė