Kristijono Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių minėjimas Mokolų pagrindinėje mokykloje

                             Ypatingai šaltą šių metų sausio 24 dieną Mokolų pagrindinėje mokykloje buvo minimos lietuvių grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 300-osios gimimo metinės. Renginio metu savo pasirodymus pristatė ne tik Mokolų pagrindinės mokyklos mokiniai, bet ir svečiai iš Liudvinavo  Kazio Borutos vidurinės mokyklos, Vilkavišio rajono Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro bei Sasnavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

                             Mūsų mokyklos 6 -7 klasių mokinių grupė parodė trumpą ištrauką - vaizdelį iš K. Donelaičio poemos ,,Metai", taip pat dalyvavo varžytuvėse. Linksma ir smagi programa sudomino kiekvieną renginio dalyvį. Ir mokiniai, ir mokinius į šventę atlydėjusieji mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei saldumynais.

                             Dėkojame Mokolų pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojoms, kurios  mus pakvietė į šią šventę. Tik bendraudami vieni su kitais, keisdamiesi patirtimi, išsaugosime tarp mūsų ir Mokolų pagrindinės mokyklos užsimezgusią draugystę. Džiaugiamės, kad yra tokių puikių renginių, kuriuose galime ne tik save parodyti, bet ir į kitus pasižiūrėti, išgirsti daug naujo ir vertingo bei pasidalinti  sukauptomis žiniomis.

                                                                                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                            Inga Lastauskienė