„Kalbą kuriu AŠ!“

                 Balandžio 4 d. Valdovų rūmuose vyko Lietuvos moksleivių sąjungos programos „Kalbą kuriu AŠ!“ uždarymas.

                       Programa, kurią šiemet vykdė Lietuvos moksleivių sąjunga, skatino visuomenę įvertinti netaisyklingos lietuvių kalbos vartosenos žalą mūsų tautai ir ragino moksleivius kūrybiškai spręsti šią problemą. Per šiuos mokslo metus, „Kalbą kuriu AŠ!” veiklose dalyvavo daugiau nei 5000 moksleivių iš visos Lietuvos, todėl jau šį penktadienį Vilniuje vykusiame renginyje buvo apdovanoti programos konkursų nugalėtojai – daugiau nei 300 jaunimo atstovų, kurie kartu su organizacijos draugais prisidėjo prie idėjos įgyvendinimo. Moksleivius bei mokytojus, susirinkusius į Valdovų rūmus iš tolimiausių Lietuvos kampelių, pasveikino Švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė N. Poderienė, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė D. Vaišnienė ir kitų institucijų atstovai.

                       ,,Gimtoji kalba – mūsų visų didžiausias turtas, tačiau jaunoji karta, kuri su žmogumi bendrauja ne tik betarpiškai, bet vis plačiau komunikuoja internetinėje erdvėje, nesupranta, kokia svarbi taisyklinga kalba ir kiek daug ji mums gali duoti, jei ją puoselėjame. Juk be kalbos negali būti tapatumo, pažangos, visuomenės, kultūros”, įsitikinę programos ,,Kalbą kuriu AŠ!” organizatoriai.

                      Džiugu, jog „Kalbą kuriu AŠ!” uždarymo metu programos organizatoriai pasveikino, padėkojo ir atminimo dovana apdovanojo mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytoją Stefaniją Navickienę, kuri savo mokiniams kasdien primena, kokia svarbi yra taisyklinga kalba, taisyklingas jos vartojimas, ją populiarina bei puoselėja.

                                                                                                                                      Mokyklos informacija.