SUSITIKIMAS SU POLICININKAIS

Gegužės 26 dieną Sasnavos pagrindinės mokyklos mokinius aplankė gausus Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Miesto policijos nuovados pareigūnų būrys.

Tądien mokiniai turėjo galimybę susipažinti su pareigūnų ginklais ir kitomis jų darbe naudojamomis priemonėmis, išklausyti specialistų patarimų, kaip saugiai elgtis gatvėje bei kelyje, sužinoti, kuriose vietose ant dviračių dedami tam tikrų spalvų atšvaitai. Tačiau labiausiai vaikus sudominusi ir daugiausiai jų dėmesio sulaukusi dalis buvo policijos keturkojų sargų pasirodymas.

Vokiečių aviganių Granto ir Aiko pasirodymas prikaustė ne tik mokinių dėmesį. Šie gudruoliai - tikri pareigūnų pagalbininkai. Tai jų dėka išaiškinama daugelis nusikaltimų. Jie atkakliai ieško paslėptų narkotinių medžiagų, padeda sučiupti iš nusikaltimo įvykio vietos sprunkančius nusikaltėlius. Panašias pratybas su keturkojais pareigūnai pristatė mokyklos kieme. Vaikus stebino tai, jog šunys išdresiruoti taip, kad sulaikytam nusikaltėliui padarytų kuo mažiau fizinės žalos.

Visos mokyklos bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Miesto policijos nuovados pareigūnams už puikų ir informatyvų renginį bei  laukiame jų atvykstant su nauja programa.

Parengė: soc. pedagogė Indrė Petruškevičienė