Daugiakalbystė - turtas

Rugsėjo 26- ąją – Europos kalbų dieną - mokyklos vestibiulis tapo simboline Lietuvos aikšte, o koridoriai- Anglų, Rusų, Vokiečių  gatvėmis. Jas mokiniai ir kalbų mokytojai papuošė prasmingais (šeštokų parinktais) žodžiais: ŠEIMA, MOKYKLA, MOKINYS, KNYGA, MOKYTOJAS, DARBAS, MOKSLAS, TAIKA, DRAUGYSTĖ, MEILĖ, PASITIKĖJIMAS, NUOŠIRDUMAS, kurie buvo iliustruoti piešiniais, plakatais, nuotraukomis.
    Skambėjo 5-10 klasių mokinių atliekamas Europos himnas, dainos anglų, vokiečių, rusų kalbomis. Jų vaikai išmoko muzikos bei integruotose muzikos-rusų kalbos pamokose. Pradinių klasių mokiniai spalvino ,,Mažųjų knygą apie Europą“ (naudodamiesi žemėlapiu ,,Europos kalbos“). Daug informacijos apie Europos kalbas ir nuo 2001 metų minimą Europos kalbų dieną buvo pateikta prie bibliotekos esančiose ekspozicinėse lentynose.
    Mokykimės kalbų ir pamokose, ir savarankiškai: skaitydami knygas, laikraščius, žurnalus gimtąja ir užsienio kalbomis, naudodamiesi specialiomis užsienio kalbų mokymosi programomis bei žodynais internete, žiūrėdami televizijos laidas, klausydamiesi ir mokydamiesi dainų, keliaudami... Tebūna daugiakalbė kiekviena  diena. Kalbos - tai langas į Pasaulį.

Rusų kalbos mokytoja, bibliotekininkė Roma Alaunienė