Mokykloje lankėsi nepilnamečių reikalų pareigūnės

Lapkričio 4 dieną sulaukėme svečių – mūsų mokykloje lankėsi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus miesto policijos nuovados nepilnamečių reikalų pareigūnės.
                Policininkės atvažiavo pasidalinti su mokiniais itin aktualia informacija: jos skaitė pranešimą apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybę, apie vaikų nusižengimus, kurie traktuojami kaip nusikalstama veikla. Pareigūnės išsamiai pristatė ir vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo nuostatas.
                5–8 klasių mokiniams ypatingai smagu buvo klausytis policininkių pasakojimų apie jų darbe pasitaikančius rizikingus atvejus ir pačius netikėčiausius įvykius. Vaikai buvo itin smalsūs: jie drąsiai teiravosi pareigūnių apie jų darbo subtilybes.
    Nuoširdžiai dėkojame Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus miesto policijos nuovados nepilnamečių reikalų pareigūnėms už vertingą informaciją.

Socialinė pedagogė Indrė Petruškevičienė