Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos dienos minėjimas

    Lapkričio 20 dieną mūsų mokyklos mokinių komanda dalyvavo Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos dienos minėjime, kuris vyko Marijampolės savivaldybės didžiojoje salėje. Renginį organizavo VO „Gelbėkit vaikus“. Šios dienos minėjimo tikslas – kovoti už vaiko teises ir daryti įtaką visuomenės nuomonei siekiant užtikrinti normalias vaikų gyvenimo sąlygas, mažinant socialinę atskirtį ir diferenciaciją. Renginyje dalyvavo gausus garbingų svečių būrys: miesto meras, administracijos direktorius, policijos atstovas, VTAS vedėja ir  daugelis kitų.
    Mūsų mokyklos komanda pasirodė šauniai. Merginos paruošė ir pristatė plakatą – „Teisių ir pareigų draugystė“. Su renginyje dalyvavusiais mokiniais nusprendėme, kad geriausiai jame pavaizduoti susikabinusias rankas, nes teisės su pareigomis itin glaudžiai susijusios. Plakatą apipavidalinome nuotraukomis iš mokyklos gyvenimo, kurios atspindėjo Vaiko teisių konvenciją. Pasirodymą vainikavo trumpas, bet labai skambus šūkis: „Norintiems gerai gyventi – visiems reikia pasistengti. Tegul niekad nenuvysta  teisių ir pareigų draugystė!“.
    Iš renginio parvykome su pilnu maišu dovanų bei padėkos raštu.

Socialinė pedagogė Indrė Petruškevičienė

20141119_134928
20141120_153355
20141120_155059
20141124_092943
1/4 
start stop bwd fwd