Apie mus rašo:

Mokolų pagrindinės mokyklos mokinių triumfas kvadrato varžybų maratone

    Lapkričio mėnesį vyko tikras kvadrato varžybų maratonas. Mokolų pagrindinėje mokykloje vykusiose Marijampolės savivaldybės mokyklų pradinių klasių mokinių pogrupio varžybose triumfavo mūsų mokyklos mokiniai.
    Finalinėse miesto mokyklų grupėje dėl nugalėtojų vardo „Ryto“ pagrindinėje mokykloje kovėsi Mokolų, P. Armino ir „Ryto“ pagrindinių bei „Saulės“ pradinės mokyklos komandos. Nugalėtojais po atkaklių ir lygių kovų tapo P. Armino pagrindinės mokyklos mokiniai, o mūsų komanda šį kartą liko ketvirta.
    Kaimo mokyklų grupėje geriausiai sekėsi Mokolų pagrindinės mokyklos mokiniams, antri liko Igliaukos A. Matučio gimnazijos, treti – Liudvinavo K. Borutos vidurinės mokyklos mokiniai.

    Lapkričio 19 d. į kvadrato varžybų maratoną įsijungė 5-6 klasių 2001-2002 metų gimimo mergaitės ir berniukai.

Skaityti daugiau...