PAMOKA - PROJEKTAS IR KALĖDINĖ IŠVYKA Į VILNIŲ

Gruodžio 15 dieną mūsų mokykloje vyko integruota geografijos, ekonomikos, istorijos ir pilietiškumo pagrindų  pamoka - projektas „Euras Lietuvoje. Ką turime žinoti“, skirtas 8-10 klasių mokiniams.

Mokiniai, dirbdami kompiuteriais bei grupelėmis atlikdami įvairias užduotis, susipažino su Europos Sąjungos istorija, išsiaiškino, kas yra Eurozona. Iš visų ES valstybių jie išrinko tas šalis, kuriose euras jau įvestas.

Antroji šio projekto dalis vyko gruodžio 28 dieną Vilniuje, Valdovų rūmuose. Čia mokiniai, geografijos ir istorijos mokytojų lydimi, aplankė Europarodą, sužinojo eurobanknotų įdomybes. Gidė pamokė paprastų gudrybių, kaip atskirti tikrą eurą nuo padirbto, supažindino su banknotų dizainu ir visų Eurozonos šalių monetomis, kurios nuo 2015 metų sausio 1 dienos  galios ir Lietuvoje.

Sekmadienio kalėdinė išvyka baigėsi ,,Vichy“  vandens parmogų parke, kur mokiniai smagiai praleido popietę.